دکتر سیامک همت پور
متخصص ارتودنسی


من سیامک همت پور متولد سال 1354 در تهران هستم. در سال 1378 از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران، با کسب رتبه برتر فارغ التحصیل شدم. به دلیل داشتن سهمیه رتبه برتر، با در نظر نگرفتن دوره سربازی، مجاز به شرکت در 3 رشته تخصصی (رادیولوژی، پاتولوژی و تشخیص) شدم. که همان سال در رشته رادیولوژی دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدم. اما به علت علاقه زیاد به رشته ارتودنسی از تحصیل در آن رشته انصراف دادم. بعد از گذراندن دوره سربازی و طرح دندانپزشکی در آزمون ورودی تخصصی شرکت کردم و با کسب رتبه سوم کشوری در رشته ارتودنسی دانشگاه تهران پذیرفته شدم. بعد از گذراندن دوره تخصصی 3 ساله و موفقیت در اخذ بورد تخصصی از دانشگاه تهران به عنوان هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران مشغول به فعالیت شدم. در سابقه کار دانشگاهی خود، سرپرستی بخش تخصصی ارتودنسی را نیز دارم. درحال حاضر به عنوان متخصص ارتودنسی در مطب خود مشغول فعالیت می باشم. lectus.


در درمان بیماران خود علاوه بر درمان ناهنجاری های دندانی و فکی، بر معیارهای زیبایی شناختی و لزوم انجام کارهای لازم برای رسیدن به این هدف تأکید دارم. داشتن لبخند زیبا و چهره متناسب هدف ما در درمان بیماران می باشد.

 
متخصص ارتودنسی به شما کمک خواهد کرد تا به راحتی و با خیالی آوده لبخند بزنید و از لبخند خود احساس رضایت کنید ، بیشتر افراد به دلیل نداشتن خط لبخند صحیح و یا دندان های به هم ریخته از لبخند زدن پرهیز میکنند و دندان های خود را مخفی میکنند . ارتودنسی و درمان ارتودنسی نه تنها برای درمان چیدمان دندان ها و ناهنجاری ها بلکه برای اصلاح طرح لبخند و بالاتر بردن اعتماد به نفس شما کاربرد دارد . با مراجعه به متخصص ارتودنسی میتوانید نامرتبی دندان ها و طرح لبخند خود را اصلاح کنید .
بهترین روش درمان ارتودنسی توسط متخصص ارتودنسی مشخص خواهد شد ، بسیاری از افراد با مراجعه به متخصص ارتودنسی روش خاصی را پیشنهاد میکنند ولی بهترین روش بعد از معاینه و توسط متخصص ارتودنسی مشخص خواهد شد .
انواع درمان های ارتودنسی شامل : ارتودنسی ثابت ، ارتودنسی متحرک ، ارتودنسی نامرئی ، ارتودنسی لینگوال ، ارتودنسی دیمون و ارتودنسی پیزوسیژن است که در بخش های دیگر میتوانید در مورد این نوع از ارتودنسی ها اطلاعات بیشتری کسب کنید .
 
تماس با مطب جردن
تماس با مطب کرج